29
февраль
2024
Республикалық олимпиаданың аудандық кезеңіндегі жүлделі орындары
«Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Д.Қонаев атындағы орта мектеп» Управления образования Алматинской области
Жалпы білім беретін пән бойынша 5-7сынып оқушыларының республикалық олимпиадасының аудандық кезеңінде жүлделі орын алған оқушыларымыз төмендегідей нәтиже көрсетті:
5 сынып
– орыс тілі мен әдебиеті Тұрған Алихан 🥇орын;
-жаратылыстану пәні – Свиридова Ильнара🥈орын;
-Қазақстан тарихы Муратбек Арай
🥈орын;
-қазақ тілі мен әдебиет – Муратбек Нурай 🥉орын;
6 сынып
-Қазақстан тарихы – Давыдова Таисия 🥇орын;
-қазақ тілінде оқытатын мектептердегі орыс тілі – Асқар Әмина 🥈орын;
-орыс тілі мен әдебиеті Хелилов Азим 3🥉орын;
-жаратылыстану пәнінен Батырхан Нурай 🥉орын;
-қазақ тілі мен әдебиет Сайлаухан Раяна 🥉орын;
-ағылшын тілі Абдукарим Мағжан 🥉орын
7 сынып
- информатика Асқар Бейбарыс 🥇орын;
-орыс тілінде оқытатын мектептердегі қазақ тілі Таипов Данияр 🥇орын;
-қазақ тілі мен әдебиет Қабылжан Аңсар 🥉орын;
-физика пәнінен Қарабалаева Данагуль 🥉орын;
-химия пәнінен Ивлева Александра 🥉орын;
-орыс тілі мен әдебиеті Суфьянова Анель 🥉орын.
5-7сынып оқушылары арасында 🥇орын алып,облысқа 4 оқушы жолдама алды.
Жеңімпаз төрінен көрінген шәкірттерімізге сәттілік тілей отырып,Республикаға жолдама алатындарына сенімімізді білліреміз.Жеңіс тұғырынан көрініңіздер✊✊👏👏👏
Жеңімпаз шәкірттеріміз бен ұстаздарымызды құттықтаймыз👏👏👏💐💐💐
Жалпы білім беретін пән бойынша 5-7сынып оқушыларының республикалық олимпиадасының аудандық кезеңінде жүлделі орын алған оқушыларымыз төмендегідей нәтиже көрсетті:
5 сынып
– орыс тілі мен әдебиеті Тұрған Алихан 🥇орын;
-жаратылыстану пәні – Свиридова Ильнара🥈орын;
-Қазақстан тарихы Муратбек Арай
🥈орын;
-қазақ тілі мен әдебиет – Муратбек Нурай 🥉орын;
6 сынып
-Қазақстан тарихы – Давыдова Таисия 🥇орын;
-қазақ тілінде оқытатын мектептердегі орыс тілі – Асқар Әмина 🥈орын;
-орыс тілі мен әдебиеті Хелилов Азим 3🥉орын;
-жаратылыстану пәнінен Батырхан Нурай 🥉орын;
-қазақ тілі мен әдебиет Сайлаухан Раяна 🥉орын;
-ағылшын тілі Абдукарим Мағжан 🥉орын
7 сынып
- информатика Асқар Бейбарыс 🥇орын;
-орыс тілінде оқытатын мектептердегі қазақ тілі Таипов Данияр 🥇орын;
-қазақ тілі мен әдебиет Қабылжан Аңсар 🥉орын;
-физика пәнінен Қарабалаева Данагуль 🥉орын;
-химия пәнінен Ивлева Александра 🥉орын;
-орыс тілі мен әдебиеті Суфьянова Анель 🥉орын.
5-7сынып оқушылары арасында 🥇орын алып,облысқа 4 оқушы жолдама алды.
Жеңімпаз төрінен көрінген шәкірттерімізге сәттілік тілей отырып,Республикаға жолдама алатындарына сенімімізді білліреміз.Жеңіс тұғырынан көрініңіздер✊✊👏👏👏
Жеңімпаз шәкірттеріміз бен ұстаздарымызды құттықтаймыз👏👏👏💐💐💐